Zniszcz ten dziennik - intrygująca książka nie tylko dla dzieci

2014-11-26

Książka, która sprzedaje się w dzisiejszych czasach w milionach sztuk i wciąż jest coraz popularniejsza? Wydaje się to niemożliwe, a jednak jest taka właśnie pozycja. Jest to książka “Zniszcz ten dziennik”, która wręcz zmusza do tego aby poddać ją bardzo wielu zabiegom niszczycielskim.

Mamy ją topić, odciskać dłonie czy też nawet rwać kartki. A wszystko to powinno odbywać się zgodnie z poleceniami zawartymi w dzienniku. To jak podejdziemy do ich wykonania, zależy przede wszystkim od tego  jak bogatą mamy wyobraźnię i jak się do tego zabierzemy. Dlatego każdy na pewno wykona je nieco inaczej i z pewnością przede wszystkim będzie miał przy tym bardzo wiele zabawy.

Tę pozycję z powodzeniem możemy kupić dzieciom. Im z pewnością spodoba się bardzo możliwość niszczenia książki i to jeszcze w sytuacji kiedy rodzice na to pozwalają lub zachęcają do tego. Ale na pewno też każdy dorosły stwierdzi, iż jest to wprost idealna dla niego pozycja, która nadaje się także na pewno na prezent dla każdego nawet osoby która po książki sięga rzadko.