Zrelaksuj się z książką

2015-11-11

Wielu z nas nie może sobie wyobrazić lepszego sposobu na spędzenie długiego, jesiennego bądź zimowego wieczoru - niż spędzenie go we własnym domu, pod kocem na fotelu w towarzystwie kubka ulubionego, gorącego napoju i z dobrą lekturą w ręku. Jednak czasami właśnie dobór lektury jest problematyczny - co tu wybrać, by spędzić przyjemny wieczór?

Postaw na Chmielewską
Nawet jeżeli nie jesteśmy miłośnikami kryminałów, nadal możemy rozkoszować się pisarstwem Joanny Chmielewskiej. Bowiem Joanna Chmielewska była pisarką niezwykle płodną i poza słynną serią kryminałów z niezapomnianą, wyrazistą bohaterką, a jakże! - Joanną, Chmielewska to również seria autobiografii oraz poradników traktujących o nas - kobietach i mężczyznach.

Dlaczego warto?
Warto zapoznać się z twórczością Joanny Chmielewskiej. Nie tylko dlatego, że to jedna z najlepszych polskich pisarek i niekwestionowana królowa kryminału. Warto również dlatego, że pisarstwo Chmielewskiej cechuje ogromna doza dobrego humoru i niesamowita wręcz lekkość. Chmielewska była również niesamowitą obserwatorką - widać to zwłaszcza w serii jej poradników. To wszystko sprawia, że każdy, kto spragniony jest dobrej rozrywki - znajdzie w jej książkach coś dla siebie.