Sekret udanego życia

2016-12-05

Każdy z nas chce żyć dobrze odnosić sukcesy w życiu zawodowym oraz prywatnym. Niestety często nie wiemy jak pokierować swoim losem żeby nasze marzenia stały się rzeczywistością. Zamiast na pozytywnych stronach naszego życia skupiamy się na naszych porażkach. Sekret książka to swoista instrukcja jak być szczęśliwym. Autorka opisuje ja w prosty sposób można diametralnie zmienić swoje życie. Wystarczy zastosować Sekret.


Sekretna wiedza na wyciągnięcie ręki

Kluczem jest tak zwane prawo przyciągania, to właśnie ono odpowiada za wszystko co nas spotyka. Tylko i wyłącznie my, swoimi myślami przyciągamy do siebie dobre i złe rzeczy. Każda, nawet najdrobniejsza myśl ma w sobie ogromną siłę.

Książka Sekret zawiera proste i czytelne wskazówki jak należy postępować, żeby rozpocząć twórczy proces realizacji pragnień.

Praktyka składa się z trzech  prostych kroków:

1. Prośba

2. Wiara

3. Otrzymywanie

Zgodnie z tą teorią możemy mieć wszystko o czym tylko zamarzymy wystarczy tylko zastosować moc pozytywnego myślenia z Sekretu. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.


Zmiany w Twoim życiu!

Czy Sekret naprawdę działa? Myślę, że każdy powinien choć raz przeczytać tę niezwykle interesującą książkę i sprawdzić jej moc na własnej skórze.